O naszej tłoczni

Historia naszego gospodarstwa sięga lat osiemdziesiątych, kiedy to zostały posadzone pierwsze drzewa owocowe w naszym sadzie. Z czasem zdobywaliśmy większe doświadczenie, wprowadzaliśmy zmiany, nowe odmiany i sukcesywnie powiększaliśmy nasz sad.

Obecnie posiadamy 9  ha sadu jabłoniowego. Specyficzny mikroklimat panujący w naszej miejscowości (Tarnów to polski biegun ciepła), wpływa na intensywny wzrost, dojrzewanie i wybarwianie się owoców.

Specjalizujemy się w produkcji owoców najwyższej jakości, która jest rezultatem wieloletnich doświadczeń, a wprowadzenie nowoczesnych technologii uprawy z uwzględnieniem obowiązujących zasad ochrony środowiska daje gwarancję zdrowych i smacznych owoców.

nasz-sad
Proces-produkcji-soku

Z naszych drzew zbieramy kilkadziesiąt ton jabłek z hektara. Główne odmiany to Szampion, Jonagored, Rubin, Jonaprince, Ligolina, Ligol, Elise, Alwa oraz Golden Delicious. Tak wielkie zbiory wymagają dużego wysiłku i dobrej organizacji.

Wychodząc naprzeciw klientom i zmieniającemu się rynkowi, postanowiliśmy rozpocząć produkcje naturalnych tłoczonych soków z owoców pochodzących z naszych sadów. Pragniemy dać produkt zdrowy, smaczny, a przede wszystkim jak najbardziej naturalny- bez konserwantów, bez dodatku cukru, poddany jedynie pasteryzacji przez co nie zostaje pozbawiony witamin i innych składników obecnych w jabłku oraz innych owocach.

Obecnie dysponujemy pełną linią technologiczną do tłoczenia soku z naszych owoców, chłodnią i zapleczem logistycznym.

Nasze soki to zaklęty cud natury połączony z naszą pasją! Koniecznie spróbuj!